שלט חמור

 
שלט חמור הוא אחד מהשלטים שמושכים אתכם להיכנס לבית עסק מסוים יותר מכול השאר. אולי אתם לא שמים לב לזה אך אחרי שתקראו על השלט תבינו עד כמה הוא שימושי וכיצד הוא משפיע גם עליכם.
 
 

מהו שלט חמור ולמה הוא טוב?

 
 
שלט חמור אחינו מותקן על הקיר. הוא גם לא מותקן על עמוד, הוא לא נמצא על רכב אלא פשוט מונח על הרצפה. שלט זה מורכב בדרך כלל מעץ או פלסטיק, שעליו ניתן להדביק מדבקה או פשוט להדפיס עליו. בצורה כזו השלט מונח עם 4 הרגליים שלו על הרצפה, ומפרסם את העסק. בשל דרך השימוש הוא בדרך כלל יהיה ליד העסק, בדרך כלל קרוב לצד החיצוני שלו כדי למשוך לקוחות בין אם מדובר על רחוב או על שדרה בקניון. שלט חמור נייד לחלוטין, אפשר לקפל אותו ולשאת אותו בלי בעיה וכך הוא יכול להיות גם בדוכנים ולא רק בחנות קבועה. כמו כן הוא בולט מאוד באמצע דרכו של הלקוח.
 
 

שלטים בכל גודל שתרצו

 
כאשר אנו הולכים ברחוב אנו מביטים ימינה ושמאלה ובוחנים את החנויות. אנו כבר מתרגלים לשלטים באיזה שהיא נקודה אך כאשר אנו מגיעים לשלט חמור הוא מושך עוד יותר את תשומת לבנו. השלט עצמו יהיה נמוך יותר מהשלטים האחרים והוא יכול גם להיות בתוספת של חץ שיכוון אותנו אל בית העסק, חץ שתפקידו גם פסיכולוגי. אם אתם רוצים שלט בולט ויעיל יותר אתם יכולים לבחור שלט גדול יותר. השלטים הללו מגיעים במחירים משתלמים מאוד ותמיד אפשר לאחסן אותם או להחליף את מה שכתוב עליהם. לכן אם שלט גדול יותר יתאים יותר לצרכי העסק אל תהססו לבחור אחד כזה.
 
 
 
 

שלט איכותי ועמיד לאורך זמן

 
בגלל שמדובר בשלט שנועד לשימוש חוץ הוא חייב להיות איכותי. לעתים הוא יהיה בשימוש חיצוני מקורה, כמו למשל בקניון או ברחוב מקורה מתחת לבנייני מגורים או לסככות, אך בכל זאת חשוב לבחור אותו מחומרים איכותיים. בדרך כלל שלטים כאלו יהיו עשויים מעץ אך הם יכולים להיות עשויים גם מ-PVC. יש גם שלטים מאלומיניום, כך שמצד אחד השלט נשאר במשקל קל ונוח לנשיאה ומצד שני הוא זוכה לעמידות איתנה. שלטים אלו יכולים גם להיות מוארים, זאת בעזרת חיבור לחשמל או סוללה נטענת, כך הוא יהיה בולט עוד יותר.
 
 

מה המחיר של שלט חמור?

 
שלט חמור אמור לעלות בין 300 ועד 800 שקלים. כמובן שהמחיר יכול גם להיות גבוה יותר אך זהו טווח המחירים הממוצע. המחיר מושפע ממספר רב של פרמטרים כמו למשל הגודל שלו. ככל שהוא יהיה גדול יותר מטבע הדברים הוא יהיה יקר יותר. יחד עם זאת גם העובדה אם הוא מואר או לא מואר או סוג החומרים שמהם הוא עשוי משפיעים על המחיר. המחיר יכול להיות גבוה הרבה יותר אם יהיה זה שלט מאלומיניום ולא שלט פלסטיק רגיל. בכל מקרה יש לבצע סקר שוק לפני הבחירה כדי להוזיל את המחיר.
 
 

 
 
 
 
 
יש לכם שאלות בנושא ? התקשרו עכשיו לשלטים ואותיות ונספק לכם את המידע הכי מדויק עם הפרטים הכי עדכניים!
073-7841989
*ניתן להזמין גם דו צדדי