שלטי פח

 
 
לשלטי הפח יתרונות רבים! שלטי הפח ניתנים להצבה בשטחים פתוחים וניתן להתקינם על קירות ומבנים. הם אינם דורשים תחזוקה יקרה - הם עשויים מאלומיניום, ולכן עלותם אינה יקרה. בנוסף, שלטי הפח עמידים בכל תנאי מזג האוויר.

מחפשים שילוט זול שלא דורש תחזוקה? זקוקים לשלטים שניתן להשתמש בהם במקומות פתוחים? שלטי פח יענו על כל הצרכים שלכם.

להזמנת שלטי פח חייגו: 073-7841989
 

שלטים מזמינים ממקצוענים!

 
חברת שלטים ואותיות מתמחה בייצור שלטי פח מזה קרוב לעשרים שנה. במהלך שנות עבודתנו הרבות בתחום, למדנו להתאים את השלטים הנכונים ביותר לכל לקוחותינו. המוצרים שלנו מחזיקים מעמד זמן רב ומותאמים ללקוחות שלנו בצורה הטובה ביותר. שלטי הפח שלנו מיוצרים מאלומיניום, ולכן אינם חשופים לקורוזיה או לשינויי טמפרטורות קיצוניים. הם משרתים בנאמנות את בעליהם בעונה הגשומה כמו גם בחודשי הקיץ החמים.המקצוענות שלנו מאפשרת לנו להפיק את המקסימום עבור הלקוחות שלנו.

שלטי פח מעוצבים

 
לשלטים מסוג זה יתרונות רבים, והם מתאימים במיוחד להצבה באזורים בהם מתנהלות עבודות בנייה. ניתן לתלות אותם על קירות ועל מבנים ולנצל אותם לכל שימוש אחר תחת כיפת השמים. ניתן להזמין מוצרים אלו בגדלים שונים ולמגוון מטרות. אפשר להתקין את השלטים על עמודים בשטח פתוח, ובאותה מידה גם על הקירות. בשל העלות הנמוכה יחסית של הייצור, ניתן לייצר שלטים זמניים, המודיעים על חסימת כבישים או שינויים בהסדרי התנועה.שלטים כאלה יכולים לכלול פרטים רבים, ולכן מקובל להשתמש בהם לפירוט מנהלי עבודה וקבלנים באתר בנייה, פירוט שינויי תשתיות המתוכננים באזור מסוים ועוד.

חברת שלטים ואותיות מתמחה בייצור שלטים ברמת גימור גבוהה ותוך התאמה מושלמת לצרכים של הלקוח.
לפרטים נוספים