שלטי ענק

 
 
רוצים שיראו אתכם בכל מקום? הזמינו עוד היום שלטי ענק!
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 073-7841989 וקבלו פרסום שבאמת עובד.
 
 

שלטי חוצות

 
בעבר ניתן היה להציב שלטי חוצות בגודל ענק על עמודים ייעודיים בנתיבי איילון. בשנת 2008 אסרו את הצבת השלטים הללו מתוך דאגה לשלום הציבור, מחשש שהם עלולים להוות טריגר לתאונות דרכים. למרות זאת, בהחלט ניתן עדיין להציב שלטי ענק על בניינים מסוימים בנתיבי איילון ועל בניינים הנמצאים בשיפוץ, כך שמדובר בהחלט בהשקעה משתלמת שסביר להניח שתחזיר את עצמה. כי כשאתם מפרסמים בגדול – אתם מרוויחים בגדול.

החברה או העסק שלכם נחשפים לעיניהם של אלפי אנשים מדי יום, ואין ספק בכלל שהחשיפה הזאת מציבה את שם העסק או החברה שלכם בתודעת האנשים. זה כל מה שצריך כדי שכשהם יזדקקו לשירותים שלכם – הם יחפשו דווקא אתכם.
 

שילוט ענק - לפרסם בגדול

 
שלטים ואותיות מתמחה בייצור שלטי ענק ושלטי חוצות בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם. נשמח לעצב עבורכם את אחד הכלים השיווקיים הטובים ביותר הקיימים היום, מהחומרים האיכותיים ביותר שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור עמנו קשר, והמומחים שלנו ישמחו לספק לכם ייעוץ והכוונה לגבי אותם שלטי ענק שיענו במדויק על הצרכים שלכם. לאחר שתתקבל ההחלטה לגבי סוג השלט ומראהו, הצוות המקצועי שלנו יתחיל במלאכת העיצוב. המוצר הסופי יגיע אליכם בדיוק במועד שנקבע מראש, כי אנחנו יודעים שכשמדובר בפרסום שלכם כל שנייה חשובה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שלטי ענק – צרו עמנו קשר בטל' 072-3219733 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.