שלטי לד

 
 
המילה "לד" באנגלית מורכבת מרשי התיבות של האותיות L.E.D, שמשמעותן Light Emitting Diode - בעברית: דיודה הפולטת אור. הדיודה היא התקן מוליך למחצה אשר פולט אור לא אחיד עם ספקטרום צר.

ברשותנו שלטים נוספים:
שלטים מוארים
שלטי ניאון
 
למידע אודות שלטי לדים 073-7841989
שלטי לדים
 

שלטי לד - היסטוריית הצבעים

 
בתחילת דרכן של נורות הלד אי שם במהלך המאה ה-20, הן הפיקו אור ירוק בלבד. עם התקדמות הטכנולוגיה (בשנות ה-70), הצליחו לייצר נורות לד המפיקות גם אור כחול. לבסוף פותחה השיטה לייצור נורות לד המפיקות מגוון צבעים: כחול, אדום, ירוק וכן אור לבן. האור הלבן ניתן להפקה על ידי שילוב שלושה צבעים: אדום, ירוק וכחול (RGB) או על-ידי שימוש בחומר זרחני מיוחד שממיר את האור הכחול או את קרני ה-UV לתאורה לבנה.
 

שלטי לדים לחנויות - שימושים

 
היום ניתן לראות תאורת לדים בכל מקום: באוטובוסים, מלונות, חדרי לובי, אולמות כנסים, גשרים בינעירוניים, מסעדות, מכוני ספא, מדרגות, תאורת גינון, חקלאות ואפילו רמזורים.
 

יתרונות הלד

 
נורות הלד ידועות ביתרונות הרבים שלהן כגון: עוצמת אור חזקה, עמידות לאורך זמן (נורות הלד יחזיקו בין 30 עד 50 אלף שעות), חסכון באנרגיה, פליטת חום מופחתת, עמידות בפני זעזועים ורעידות, תפעול בזרם נמוך ועוד.
היתרונות הנ"ל ישדרגו את השלט שלכם בכמה רמות, בשל התאורה העוצמתית ומושכת העין שלו, שלא תאפשר לאף לקוח לפספס את בית העסק שלכם (אפילו אם מדובר בחנות הממוקמת בסמטה או רחוב צדדיים יחסית). בנוסף, השלט יאיר לאורך זמן וכך תחסכו כסף בטווח הרחוק.

לפרטים נוספים על סוגי שלטים,
שלטי הלדים ושלט לד לעסק, נשמח לסייע לכם.