שלטי הנצחה

 
 
שלטי הוקרה, שלטי הנצחה ושלטי תורמים.

אחד התחומים העיקריים בענף השלטים, שבו אנחנו פוגשים על בסיס יום יומי כמעט, הוא כל תחום שלטי ההנצחה. שלטי הנצחה הם שלטים שהמטרה שלהם היא אחרת – לא שיווקית, לא פרסומית ולא כלכלית – אלא שלטים שהמטרה שלהם היא רגשית, ועיקר תכליתם הוא הוקרה. אנחנו נמצא שלטי הוקרה שכאלה במגוון מוסדות פרטיים וציבוריים ברחבי הארץ – החל מבתי חולים (שם נמצא שלטי הוקרה לתורמים בכניסה לכל מחלקה כמעט) וכלה במוסדות ציבוריים ובבתי ספר בהם נמצא שלטי תורמים ושלטי הוקרה לגורמים פרטיים וציבוריים שונים. כעת חשוב להבין מה הופך שלט הנצחה בעבור דמות משמעותית, או שלט הוקרה לתורם משמעותי, לשלט איכותי שיעמוד במבחן האיכות והזמן ויקיים את מטרתו בצורה הטובה ביותר.
 

שלטי הנצחה - פרוייקטים שלנו

 
 
שלטי הנצחה לבתי כנסת, לבתי חולים, משרדים ועוד.. - השירות ניתן לכל רחבי הארץ וכוללים את תל אביב והסביבה, הדרום וצפון בארץ.
 

על החשיבות של שלטי הנצחה איכותיים

 
התאמת השלט למטרה - שלטי הנצחה ושלטי תורמים הם תחום רחב ידיים, שמגוון הסגנונות השונים והבקשות השונות בו גדולים מאוד. ישנם שלטים בעלי כיתוב רב, כולל ציטוט מסוים או עם פירוט רב על משפחה או דמות משמעותיים מאוד למקום השלט – וישנם גם שלטים שתכליתם פשוטה וקצרה, עם מסר טקסטואלי או אומנותי קצר. בכל מקרה – צריך לבחור חברת שלטים מנוסה שתדע לספק הן שלטים עם כיתוב רב ומפורט והן שלטים עם מסר אומנותי כזה או אחר וכיתוב מועט.

שלטי תורמים ושלטי הוקרה - הם בראש ובראשונה שלטים שצריכים לעמוד במבחן הזמן, ובמקרים רבים הם מוצבים במקומות ציבוריים שהתנועה בהם במהלך היום היא רבה. לכן יש לוודא שאת השלט מייצרים אצל שירות מקצועי שלא מתפשר על איכות החומרים ועל איכות יצירת הטקסט – חשוב לזכור ששלט הנצחה שנפגם, אפילו לאחר שנים בודדות, הוא שלט הנצחה שהלכה למעשה לא מקיים את תפקידו.
 

שלטי תורמים באיכות הגבוהה ביותר – אצל שלטים ואותיות

 
כשאתם רוצים ליצור שלטי הנצחה, שלטי הוקרה או שלטי תורמים באיכות הגבוהה ביותר, מהחומרים האיכותיים ביותר ובהתאמה הגדולה ביותר לצרכים שלכם – אתם צריכים לפנות ל-שלטים ואותיות. אצלנו תמצאו ניסיון עשיר בתחום שלטי ההוקרה וההנצחה, עבודה איכותית ללא פשרות ובעיקר התאמה של כל שלט לרצון המדויק שלכם, הלקוחות.