שלטים מוארים

 
 
עיצוב וייצור שלטים אלקטרוניים מוארים לבתי כנסת, חנויות, מפעלים ועסקים בעיצוב וגימור ברמה גבוהה.
 

עיצוב שלטים מוארים

 
שלטים ואותיות שמחה להעמיד לרשות לקוחותיה שלטים מוארים לצרכי שיווק והארה בשעות הלילה ניתן גם לבחור שלטים עם אותיות מוארות בלבד ולא להאיר את השלט כולו.

מלבד הניסיון עשיר ורב שנים בתחום, אנו מציעים כמו גם ידע ומשאבים בלתי נדלים שיסייעו לכל חברה, ארגון, מותג או עסק לבלוט מעל כולם.
 
 
כל השלטים המוארים מיוצרים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר ולפי תו תקן בלבד. אנו מקפידים לעבוד בשיתוף פעולה מלא מול כל לקוח ולהעניק לו ייעוץ מקצועי והכוונה, על מנת שיוכל ליהנות מהתוצאה הסופית שתותאם לו על פי דרישותיו וצרכיו הייחודיים. אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג הלקוחות המרוצים שלנו.
 

שלטים מוארים אלקטרוניים

 
כל בעל עסק, חברה או מותג היה רוצה ששמו יתנוסס ויבלוט בכל מקום נראה לעין. זוהי השאיפה הבסיסית של כל חברה, חנות, מותג, עסק או ארגון ששמם יראה למרחקים, ייחרט בזיכרונם ובתודעתם של צרכנים פוטנציאליים ויביא בסופו של דבר לגידול משמעותי בהיקף המכירות. אולם בעידן המודרני שבו אנו חיים, אנו נאלצים להתמודד עם אינספור מסרים פרסומיים ופרסומות מדי יום. במציאות שכזו קשה מאוד לבלוט וללכוד את תשומת ליבו של הצרכן.

למרבה המזל כיום ישנן לא מעט דרכים המאפשרות ללכוד את תשומת ליבו של הצרכן גם בסביבה רוויה שכזו. אחת הדרכים היעילות להשגת מטרה זו היא באמצעות שלטים מוארים.
 
 

שלטים מוארים לדים

 
לשלטים מוארים, כמו גם לסוגים אחרים, יש שני תפקידים מרכזיים: להעביר מידע ולשכנע. בסביבה רוויה לשלט הבודד קשה הרבה יותר למלא את שני התפקידים הללו. הם נועדו להעצים את האפקט של השלטים הרגילים, הן במישור העברת המידע והן במישור השכנועי, וכפועל יוצא לסייע להצלחת העסק, החברה, המותג או הארגון.
שלטים מוארים מאירים לכם את הדרך להצלחה!
 
 
במישור העברת המידע, הם נועדו לסייע למתבוננים בהם להפיק מהם את המידע הדרוש גם בלילה. בעוד שאת השילוט הרגיל קשה לראות כשיורדת החשכה, בוודאי שלא למרחקים, אלו המוארים נראים לכל עבר. הם מאפשרים לעוברים ושבים לזהות את העסק / החברה /המותג גם בלילה וגם מחוץ לשעות.

הפעילות, מסייעים בהכוונת אנשים גם במקומות חשוכים, מכיוון שהם מושכים את תשומת הלב בקלות רבה יחסית.

גם במישור השכנועי לשלטים מוארים יש תפקיד חשוב מאין כמוהו. האור הוא אחד האמצעים המאפשרים לשלטים לבלוט בין כל היתר. אם ביקרתם פעם בטיימס סקוור בניו יורק או בסטריפ (רצועת המלונות) בלאס ווגאס אתם בוודאי יודעים מהו כוחם-הם הדרך ללכוד את תשומת ליבו של הצרכן, שלעיתים נשאר אדיש נוכח ריבוי המסרים הפרסומיים שסביבו. יש שאומרים כי הם כמו מוקד מהפנט, שמאפשר למקד את כל תשומת ליבו של מי שמתבונן בהם בשם החברה, העסק או המותג שלך.

אנו בשלטים ואותיות נשמח להעמיד לרשותכם את הידע והניסיון שלנו

כמו כן קיימים אצלנו:
שלטים לעסקים
שלטי חוצות
שלטי פח