שלטים לעסקים

 
 
חלק ניכר משוק השילוט עוסק בשילוט לעסקים – אותם מראי מקום גדולים המכריזים בכניסה לבית העסק על קיומו ומקומו. שלט שכזה הוא אלף-בית בכניסה לחנות, למשרד של ספק שירות כזה או אחר, למסעדה, לחברה וכן הלאה. אך אסור לקחתו כמובן מאליו. יש לחשוב היטב על העיצוב, הצבע, הגודל, המיתוג והסוג של שילוט לעסקים זה, שכן השילוב בין כל המרכיבים הללו בצורה הטובה ביותר יכול להשפיע בצורה ניכרת על נראות העסק, ומכאן גם על האפקטיביות שלו כמושך לקוחות.
 
 

כדי למשוך לקוחות, על בית העסק שלך להיראות

 
קשה להתבלט בעולם תחרותי. שילוט לעסקים מצוי בכל פינה, לעתים בצפיפות רבה זה לצד זה, במרכז קניות רב חנויות, ברחוב ראשי בעיר פלונית או באזור עסקים ובילויים. עיצוב שלטים למשרד ולעסקים חייב להתחשב גם בגורמים אלו – לייצג נכונה את המקום שאליו הוא מפנה ואת שמו הוא נושא, להתאים לסביבתו אך גם לבלוט בה מספיק, וכן לקחת בחשבון את סוג קהל הלקוחות במקום.
 

להאיר או לא להאיר

 
אחת הדוגמאות לאופן ההתאמה של שילוט לעסקים לסוג הקהל והסביבה סובבת סביב השאלה האם לבחור בשילוט מואר או בשלט רגיל. לכאורה, נדמה שהתשובה ברורה: האופציה המוארת בולטת ומובחנת יותר, בוודאי בלילה. אלו ללא ספק שלטים שרואים היטב. אולם אם מדובר במוסך הפועל בשעות היום באזור תעשייתי המושבת לעת ערב, אין לתאורה חשיבות רבה – שכן לא יהיה בסביבה אחרי שעות הפעילות (שהן גם שעות האור) מי שיבחין בשלט. במקרה כזה, אין טעם לבחור בשילוט לעסקים בעל תאורה, המחייבת הוצאה על תחזוקה שוטפת. במרכז קניות סגור, או בכביש ראשי, ובוודאי לעסק הפועל בשעות הלילה, התאורה היא חיונית בשילוט לעסקים.
 

שלטים לעסקים ולמשרד לא מחליפים בקלות

 
על מזמיני שילוט לעסק ועל המעצבים אותו לעשות החלטות חשובות רבות. בין כל אלו, חשוב גם להפנות תשומת לב אל הביצוע של השלט בתום כל תהליך ההחלטות והעיצוב. מחשבה עמוקה ורבה והחלטות נכונות לתפארת לא יועילו אם השלט בוצע באיכות ירודה, אשר תגרום לצבעיו לדהות, לכיתוב להתקלף, או למתכת להחליד – מכיוון שאז כל האפקטיביות של השלט תיפגע.

שילוט לעסקים הוא שילוט לטווח הרחוק. ככזה, איכותו מקבלת משנה תוקף רב במיוחד.

מאז 1985 שלטים ואותיות מתמחים בכל צורכי השילוט לעסקים, מהתכנון והעיצוב ועד לייצור ולהתקנה.

זקוקים לשלטים למשרד ולעסק? צרו עמנו קשר ונדאג שיראו אתכם, מעכשיו ולכל אורך שנות פעילותיכם.