שלטים למשרד

צריכים שלטים למשרד? אתם בדיוק במקום הנכון.

 
שלטים ואותיות מתמחה בייצור שלטים למשרד בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3219733
 
שלטים למשרד
 
שלט למשרד מזכוכית
 
שלט למשרד משרת את שני הצדדים:

לדעת מי יושב בפנים – בבנייני משרדים יש חדרים רבים, והם די דומים זה לזה. על מנת להפוך את איתור האנשים למשימה קלה יותר, כדאי מאוד שעל דלת כל משרד יהיה שלט שעליו כתוב מי יושב בו ו/או מהו ייעודו (מזכירות, חדר ישיבות ועוד). כשיש שילוט ברור ההתמצאות, הן של אנשים שמגיעים מבחוץ והן של העובדים עצמם, היא הרבה יותר קלה, מה גם שהשלטים עצמם מהווים תוספת עיצובית מכובדת ויפה.

מכוון אנשים למקום הנכון – כשאומרים שלטים למשרד הרבה פעמים לא מתכוונים רק לשלט שתולים על דלת המשרדים עצמם, אלא גם על שילוט ההכוונה שמורה לאנשים לאן ללכת כדי למצוא את מבוקשם. כאלה הם, למשל, השלטים המכוונים אל המעליות או אל חדרי הנוחיות, וכאלה הם גם השלטים שמורים על פתחי יציאת החירום ועל חדרי המדרגות. שלטים אלה צריכים להיות ברורים ומובנים, ורצוי שהם יהיו כאלה שמאירים גם בחושך, כדי שיוכלו להיות לעזר גם בשעת חירום.שתי הסיבות הללו הופכים את התלייה של שלטים למשרד לכמעט מחויבת המציאות, ועל מנת שימלאו את ייעודם, חשוב מאוד לבחור אותם נכון.

בחירה נכונה של שלטים למשרד

שלטים למשרד צריכים להיות כאלה המעוצבים בהתאמה מלאה לעיצוב הכללי של המקום. כך למשל, במשרד מודרני כדאי לתלות שלטים בעיצובים חדשניים, ובמשרד בעל עיצוב קלאסי-נוסטלגי, כדאי לבחור בשלטים בצבעים פסטליים עדינים ובעיצובים "של פעם". יש היום הרבה מאוד סגנונות ועיצובים של שלטים למשרד, ואין ספק שתוכלו למצוא את זה שמתאים למשרד שלכם.

מה אנחנו מציעים לכם?
שלטים ואותיות מייצרת שלטים למשרד על פי הזמנה, לרבות שלטים מוארים, שלטי פח, שלטי ניאון ועוד. כל השלטים מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר הקיימים היום בשוק, ועומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד.

הנכם מוזמנים לשוטט באתר, להתרשם מסוגי השלטים השונים ולפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור עיצוב שלטים למשרד שלכם.

חייגו עכשיו 09-7679440 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.