שלטים חרוטים

 
 
שלטים חרוטים מיוצרים על ידי פנטוגרף או כרסמות ממוחשבות. את השלטים ניתן לייצר מחומרים שונים ובאמצעות חריטה ממוחשבת. החריטה הממוחשבת נבחרת לפי סוג החומר והגודל. היתרונות של שלטים מן הסוג הזה הם בין היתר עמידות, אסתטיקה ומחיר אטרקטיבי.

שלטים חרוטים - כדאי להשתמש בהם במשרד וכך להשיג שורה ארוכה של מטרות:


  1. הכוונה – שלטים למשרד מיועדים למתן הכוונה הן עבור העובדים והן עבור הלקוחות. בעזרת שלטים ברמה גבוהה ניתן לעצב את המשרד ולהכווין בצורה מדויקת.
  2. דינאמיות – בבנייני משרדים יש הרבה חדרים עם שימושים שונים. אפשר לייצר שלטים ייעודיים עם חריטה על שני הצדדים, ולהפוך אותם בהתאם לשימוש הספציפי במשרד. כך מנצלים חדרי ישיבות שמשמשים גם להפסקות, או מקלים על איתור אנשים ופגישות במהלך העבודה השוטפת.
  3. בטיחות - שלטים חרוטים מתאימים גם לפתחי יציאת החירום ולחדרי המדרגות. הם משפרים את רמת הבטיחות בחלל הפנים ותורמים למצבי חירום כמו פינוי, שריפה וכדומה.כיצד מעצבים שלטים למשרד?
 

דוגמאות לשלטים בחריטה

 
 
עוד יתרון של שלטים המיוצרים באמצעות חריטה הוא שניתן לעצב אותם לפי אופי המשרד. במשרדים קטנים רצוי לבחור סגנון עיצוב אלגנטי וסולידי, המתאפיין בקווים נקיים ובגוונים בהירים. מנגד, במשרדי הייטק וגם במוסדות ציבוריים בוחרים בדרך כלל עיצובים צבעוניים יותר. הכל תלוי בצרכי הלקוחות ובאופי הכללי של עיצוב המשרד. כדאי גם להתייעץ עם מעצבי פנים ולשאוב השראה מקטלוג שלטים.

מבחינה כלכלית, שלטים חרוטים עדיפים על שלטים מודפסים או שלטים מודבקים. עלות הייצור שלהם גבוה יותר, אך הם עמידים לטווח רחוק, בעלי משרדים לא יכולים להרשות לעצמם להישאר ללא שלטים או ל הזדקק להחלפה שלהם כל שנה או שנתיים. הדרך היחידה למנוע את עוגמת הנפש היא לחרוט על גבי שלטים המיוצרים מאלומיניום, פליז, נחושת, פרספקס, PVC ועוד.

מלבד האמור לעיל, החריטה של השלטים לא באה על חשבון ציפוי. מטרת הציפוי היא להגן על השלט מפני פגיעות מכאניות חיצוניות. ציפוי לכה מתאים לכל סוגי השלטים ויש גם אפשרות לבחור צבע, השחרה ודמוי עתיק.

*נותנים שירות בתל אביב, בחולון, חיפה, בירושלים והסביבה.