שילוט מודולרי

 
 

היכן נפוצים השלטים המודולריים?

 
השלט המודולרי הוא למעשה שלט שמגיע כיחידה נפרדת והוא יכול להיות מותקן בהברגה לעתים גם בהדבקה. הוא יכול להיות עשוי ממגוון רחב של חומרים כאשר חומרים פלסטיים ושלטי מתכת הם הנפוצים ביותר שיש. השלטים נפוצים בעיקר בתוך העסקים, כלומר שילוט פנים. יש שלטים שיכולים להיות גם במתאר חיצוני אך בדרך כלל שלטים אלו יהיו קטנים ויהיו נועדים להכוונה ולכן נפוצים בעיקר בשימוש כשלטי פנים. השלטים נפוצים במרפאות, משרדים, מפעלים, קניונים ועסקים רבים אחרים.
 
 

איך בוחרים שלט מודולרי?

 
  • שילוט מודולרי יכול להיות השלט הטוב ביותר שהעסק שלכם יקבל אך ורק בתנאי שתתאימו אותו היטב. ראשית, צריך להבין למה השלט משמש. לרוב השלטים ישמשו להכוונה או להסברה, כך למשל יש שלטים שיסבירו בצמתי מסדרונות לאן צריך לפנות אם רוצים להגיע לשירותים, לאזור הקבלה וכולה. יש שלטים שיעידו על מקום מסוים בלבד כמו למשל שלטים בודדים של שירותים, מטבח קבלה וכולה.

  • בחירת השלט צריכה להיות בגודל הנכון. יש שלטים שאמורים להיות גדולים מאוד ולהסביר גם מרחוק היכן צריך לפנות כדי להגיע למקום מסוים בעוד ששלט קטן כלל לא יהיה בולט ולמעשה יהיה חסר חשיבות. עניין הגודל הופך להיות משמעותי ביותר לגבי ההתאמה למקום שבו השלט אמור להיות, אשר לעתים שלט גדול מידי פשוט יהיה מפגע עיצובי.

  • ההתאמה לעיצוב היא לא רק עניין של גודל אלא גם של סגנון, צבע, שלט מואר או לא מואר וכולה. כל הפרמטרים האלו ייצרו את השלט המתאים ביותר ולמעשה גם בעניין השלטים כדאי להיעזר במעצב שיבין טוב יותר מה יתאים ומה פחות.

  • אם כבר דיברנו על סוג החומר שממנו השלט יהיה עשוי, כדאי לבחור שלטים שהגימור שלהם יהיה חלק והמרקם שלהם יהיה איכותי כי ההבדל במחיר לא יהיה גבוה והשלטים מיועדים לשימוש ארוך טווח.
 

רוצים ייעוץ לגבי שילוט מודולרי? התקשרו עכשיו! 073-7841989