שילוט לחנויות

 
 
רוצה שיראו את החנות שלך מרחוק? מעוניין בשלט שידבר בשפה אחת עם עיצוב החנות?
בשביל זה אנחנו כאן! עם ניסיון של יותר מ- 25 שנה אנו יודעים לעצב בשבילך את השלט הנכון ביותר לחנות שלך!

להזמנת שלט לחנות חייג עכשיו 073-7841989
 

שלטים לחנויות - תפקידם

 
בבחירת השלט הנכון לחנות יש לשים את הדעת בראש ובראשונה לסוג המוצר, שכן קיימים סוגים רבים של שלטים – לדים, אותיות מודגשות, זוהרים בחושך ועוד. סוג המוצר משפיע על המראה של התוצר הסופי, ולכן בתהליך הבחירה אנו מכירים ללקוחותינו את כל סוגי המוצרים הקיימים ובוחרים יחדיו את זה המתאים ביותר לתקציב ולאופי שבעל העסק רוצה לשקף. תפקידו של השילוט לחנויות הינו לעזור ללקוחות לאתר את החנות, לספר לעוברים והשבים מה מוכרים במקום וכמובן לא פחות חשוב - למתג את בית העסק.

המוצרים שלנו עומדים בהצלחה בכל המשימות הללו!
 
 

מתאימים את המוצר לחנות

 
חנויות שונות זקוקות לשלטים שונים, שכן חנות בגדים צריכה להעביר מסר שונה מחנות ממתקים. עיצוב המוצר הוא תהליך חשוב ביותר, ולכן הגרפיקאים המנוסים שלנו עומדים לרשותכם בבחירת העיצוב הנכון ביותר לאופי ולמוצר שאתם מוכרים. עיצוב נכון ומושקע יעזור לכם למשוך את תשומת הלב הרצויה, כך ששום לקוח פוטנציאלי לא יפספס את החנות שלכם, ויכנס אליה מתוך מטרה לקנות.

מיתוג נכון ועיצוב נכון של שלטים מסייע רבות במיתוג הרצוי של בית העסק. כך למשל חנות בגדים יוקרתית בולטת מרחוק בזכות שלט מוקפד, מינימליסטי ובעל מראה יוקרתי ויקר. עיצוב נכון של המוצר שלנו יאפשר לכם למשוך את קהל היעד הנכון ביותר מבחינתכם, ובכך להגדיל את המכירות.

אנו מייצרים שלטים שעובדים!