שלטים ואותיות - מי אנחנו

 
 
חברת שלטים ואותיות (1993) בע"מ הוקמה בשנת 1985. החברה מרכזת ידע רב ומיומנות בייצור, בתכנון, בעיצוב ובהתקנה של שלטים מסוגים שונים. במהלך השנים, התרחבה הפעילות ו-שלטים ואותיות הפכה לחברה בע"מ.

צוות המפעל מספק מרכז גרפי מקצועי הכולל הדפסות דיגיטליות בעלי עמידות ואיכות גבוהה. אנו מעניקים ללקוחותינו שירות מקצועי, איכותי ואדיב – החל מעיצוב גרפי ועד לייצור ולהרכבה עם אלמנטים מתכתיים למיניהם והדבקת מדבקות. אבטחת האיכות שלנו מחייבת את הסטנדרטים הגבוהים ביותר לפי דרישות הלקוח.
 

תחומי ההתמחות שלנו

 
 
 
 

שילוט למשרדים

 
בעל עסק יקר, אם אתה לא מפרסם – אתה לא קיים!
לאן שלא תפנה את מבטך, תיתקל במגוון רחב של שלטים, הקוראים לך וללקוחות הפוטנציאליים שלך לרכוש מוצר או שירות. לכן, לא כדאי שהעסק שלך ייעדר מנוף השלטים המקומי.
 

כדי לשלוט צריך לבלוט

 
בטרם תמהר להזמין שלט למשרד שלך, חשוב שתדע שלא כדאי להתפשר על היצרן. בשוק פועלים יצרני שלטים רבים, אך לא כולם יעניקו לך מוצרים ושירות באיכות הטובה ביותר. לכן, כדאי ואף רצוי שתבחר בעסק ותיק ומוכר בתחום, בעל מוניטין רב ומכובד וניסיון עשיר בתכנון, בייצור ובהתקנה.

שלטים ואותיות (1993) בע"מ מציעה שילוט הכוונה למשרדים, ועוד הרבה יותר. אנו מעמידים לרשותך למעלה מ- 34 שנות ניסיון ומוניטין בתחום, כך שאתה יכול להיות סמוך ובטוח שאצלנו תקבל את המוצר הטוב ביותר ושירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 

כל היתרונות תחת קורת גג אחת

 
אנו בחברת שלטים ואותיות (1993) בע"מ מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שמקבל את המרב והמיטב. לכן, אצלנו תוכל ליהנות מכל היתרונות:

  • ידע וניסיון שנצברו במשך למעלה מ- 34 שנים
  • ייצור כל סוגי השילוט והתקנה בבית העסק שלך
  • פתרונות איכותיים ויצירתיים לצרכים הייחודיים של כל לקוח
  • מחלקת גרפיקה והדפסות דיגיטליות
  • שלטים מוארים הנושאים תו תקן
  • מחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים
 

שָלֶט טוב ותמכור לרוב

 
לשלט מיוחד, המצליח ללכוד את תשומת לבם של לקוחותיך הפוטנציאליים, יש ערך גבוה במיוחד עבורך. שלט שכזה יגרום לעסק לבלוט בין כל היתר, ולעוברים ושבים – לעצור ולהיכנס פנימה. לכן, שלטים למשרדים הם חלק בלתי נפרד ממאמצי הפרסום והשיווק שלך, ותרומתם להכנסותיך היא אדירה. בהשקעה מינימלית וחד פעמית בשלט איכותי, תוכל להגדיל את הצלחתך העסקית בעשרות מונים ולשפר את רווחיות העסק שלך.

אז למה אתה מחכה? צור קשר והזמן את השלט שישדרג את העסק שלך!