סוגי שלטים

 
 
ניהול של עסק מוצלח מורכב מלא מעט דברים, ואחד מהגורמים שישפיעו על הצלחת העסק שלכם זה הפרסום והשיווק שלו. זו הסיבה העיקרית בגינה אתם חייבים שלט מוצלח לעסק, כי בין אם אתם מנהלים עסק גדול או קטן, הרי רצוי שעוברי האורח יראו אתכם גם אם הם לא נכנסים פיזית לחנות או למשרד. חשוב לדעת שיש סוגי שלטים רבים שביניהם ניתן לבחור, והאמת היא, שלכל עסק יש את סוג השלט המתאים עבורו.
 

אז איך בוחרים את השלט המתאים?

 
העיקרון הוא פשוט: יש להתאים את השלט לפי האפיון השיווקי של העסק שלכם. אם אתם מנהלים דוכן פלאפל, רצוי שהשלט יהיה צבעוני, מהבהב ובומבסטי בצבעים חמים. אם אתם מנהלים משרד עורכי דין, כדאי לחשוב על שלט אלגנטי ומרשים בצבעים מטאליים.

זכרו שהשלט הוא כרטיס הכניסה שלכם עבור אנשים שלא באו עדיין במגע ישיר עם בית העסק, ואתם רוצים לשדר את הרושם הנכון תמיד.
 
 

סוגי שלטים ואפיונם

 
אותיות מוארות - על מנת לבלוט גם בלילה, רצוי להשתמש בשילוט מואר עם אותיות מוארות ובולטות, במקום להאיר את כל השלט. לצורך כך ניתן לקחת שלטי אותיות מוארות, שמורכבים למעשה רק מאותיות. האותיות זוהרות בחושך ובולטות למרחקים, והן קלות משקל וניתנות להרכבה על גגות, קירות פנימיים, וחלקים חיצוניים של מבנים.

שלטי חוצות - אם אתם רוצים לבלוט על בניינים, גשרים, כבישים, וללכוד את תשומת ליבם של אלפי נהגים ביום – הפתרון הוא שלטי חוצות המותאמים במיוחד לסביבת החוץ.

שילוט פח – ניתן להציבם בשטחים פתוחים ואף על קירות ומבנים. היתרון בשילוט כזה הוא שאינו דורש תחזוקה רבה, מכיוון שהוא עשוי מאלומיניום ועמיד בפגעי מזג האויר.

שילוט הכוונה – תפקידו של שלט כזה הוא לתת אינפורמציה על שירותי העסק, והוא נפוץ במרכזי קניות, מוזיאונים, פארקים, אולמות אירועים ועוד.

שלטי ניאון – שלט ניאון מושך את תשומת ליבו של הלקוח הפוטנציאלי יותר מכל דבר אחר. הוא משתלב היטב בנוף האורבני אך עם זאת בולט בשטח יותר מכל אלמנט אחר, הן ביום והן בלילה. שלט ניאון מוצלח מורכב מחומרי תאורה חסכוניים ועמידים.
 

סוגי שלטים מוארים

 
חשוב לציין שניתן גם לשלב אותיות תלת מימד בשלט שלכם שישדרג את המראה שלו והנראות העסקית וכמו כן להזמין שלטים מוארים שיאירו לכם בשעות החשיכה.

אל תהססו! לשיווק מוצלח של העסק שלכם קחו את השלט המתאים שיראה אתכם בצורה הטובה ביותר.