גדר מדברת

 
 

פרסום איכותי הוא פרסום לא שגרתי

 
הפרסום הוא אחד מהכלים הכי חשובים על מנת להגדיל את ההכנסות של העסק, להפיץ את הבשורה בדבר מוצר חדש או שירותים חדשים שמגיעים לשוק או כדי לספר לכל העוברים והשבים מידע מסוים. הוא כלי חשוב שניתן להבחין בו ברבדים השונים בחיי היום יום שלנו.
אחת משיטות הפרסום המועילות ביותר היא גדר מדברת. ומדוע כך? מפני שהיא לא שגרתית. איננו מצפים להגיע לאתר בנייה אשר בו יש פרסומת.
   

  גדר מדברת - הפיכת שטח לא מועיל לשטח פרסומי מושך

   
  גדר מדברת היא גדר שבדרך כלל ניתן למצוא באתרי בנייה. אם בעבר אתרי בנייה היו פתוחים לחלוטין בצורה בה הם מסכנים את התושבים, שהרי היום כמעט כל אתר בנייה מחויב להיות מגודר -מה שמביא אנשים רבים להתקנה של גדרות חלקים לחלוטין. במקום להתקין גדר משעממת שלרוב אף מכערת את אתר הבנייה ואינה מועילה מלבד התיחום, גדר מדברת מציעה הדפסה על הגדר בצורה כזו שתוכלו לפרסם את הדירות שמוקמות באתר הבנייה, לספר מידע חשוב על התקדמות הבנייה כמו למשל תאריכים או טלפונים להתקשרות וכל דבר שעולה על הדעת.

   

  מהם היתרונות של גדר מדברת?

   
  • גדרות של אתרי בנייה מבוססות בדרך כלל על צבע אחד, בדרך כלל אפור או לבן , ואינן מושכות את העין. במידה ועירייה מסוימת מחליטה להקים חניון במרכז העיר, או אם מדובר ביזם נדל"ן שמקים בניינים חדשים בשכונה חדשה- כדי לפרסם היטב את הגדרות ולהפיח בהן חן ועניין גדר מדברת היא הפתרון המושלם. הגדר צובעת את הרחובות בצבעים צבעוניים שקשורים במיתוג החברה, מוסיפה עניין לרחוב כולו וגם מושכת את העין.
  • באתר בנייה תמיד תהיה גדר כיוון שיש חובה להציבה שם, והשטח שהיא תופסת הוא גדול מאוד. שטח בקנה מידה כזה שאינו מנוצל היטב , הוא שטח מבוזבז, שהרי ניתן להשתמש בו לשם פרסום.

   

  איכות הדפסה גבוהה במיוחד

   
  בכדי להצליח ליצור פרסומת איכותית על שטחים כל כך גדולים יש שימוש בטכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת במיוחד. ברוב המקרים מדובר בגדר שעשויה מלוקבונד עם מסגרות ברזל כאשר הן מחוברות לצינורות מתכת שמעמידות אותה באדמה בצורה יציבה. לגדר זו יש תמיכה אחורית וכדי שההדפסה תהיה על פני הגדר בצורה חלקה יש צורך במדבקות שיודבקו עלה בצורה מושלמת נקייה מתקלות. ההדפסה על שטח גדול כל כך חייבת להיות איכותית בעלת צבעים חיים ודיוק אפילו במלים הקטנות ביותר.
   

  אנו בשלטים ואותיות מקפידים על איכות המוצר, על דיוק ושיווק מותאם לבקש הלקוח.
  התקשרו עוד היום 073-7841989ונשמח לעמוד לשירותכם !