אותיות תלת מימד

 
 
מבנים תלת מימדיים בצורת אותיות מיוצרים מחומרי גלם כגון פרספקס, PVC, אלומיניום ועם או בלי תאורה אינטרגלית המיועדת להדבקה על גבי משטח לפי רשימת הדרישות של הלקוח.

שלטים עם אותיות תלת מימד נותנים מענה על מספר צרכים בעת ובעונה אחת:

  1. בולטות והנעה לפעולה – בעלי עסקים וחנויות משתמשים בשלטים על מנת לייצר בולטות. אותיות תלת מימד מושכות תשומת לב ומניעות לקוחות פוטנציאליים לפעולה. השלטים מתאימים גם עבור חנויות הנמצאות במרחב הציבורי וגם עבור עסקים במרכזי קניות, קניונים וכדומה.
  2. נוכחות – אפשר להאיר את האותיות גם בלילה וכך לשמור על הנוחות של העסק או החנות. מי שרוצה להמשיך לגייס לקוחות חדשים מוזמן להתקין את השלטים, להאיר את האותיות וליהנות מנוכחות מובטחת אפילו בתנאים של חשיכה מוחלטת.
  3. עלות מול תועלת – עלות השלטים נמוכה אך התועלת מובטחת. רכישת השלטים והתאמתם לצרכי הלקוח היא השקעה לטווח ארוך. שימוש בשלטים מאפשר פרסום מוצרים חדשים, שיווק מבצעים והדגשת תדמית חיובית מול המתחרים.
 
 

איך מייצרים שילוט אותיות תלת מימד?

 
אפשר לייצר שילוט תלת מימד מחומרי גלם מגוונים כגון:

  • נירוסטה
  • PVC
  • אלומיניום
  • פרספקס
  • ועוד...

היתרון של חומרי הגלם הוא התאמת השלט לצרכי הלקוח ולתקציב העומד לרשותו. מי שמתכנן להציב את השלט במקום סגור מוזמן לנסות פתרונות פרספקס או נירוסטה, בעוד אחרים יעדיפו לנצל את העמידות של אלומיניום.
מבחינת עיצוב, אין גבול לכמות האפשרויות שניתן להשיג בעזרת שילוט אותיות תלת מימד. כדאי לעבד את האותיות ולחתוך אותן בגדלים שונים כדי לתלות את השלט בכניסה לחנות, בתוך בניין משרדים או מחוצה לו.

אותיות תלת מימד משנות לחלוטין את האופי של השלט והופכות אותו למוצר שיווקי, קידומי ופרסומי. קשה להתעלם מהנוכחות של האותיות במרחב הציבורי ויש להן משמעות כלכלית גדולה. מומלץ לשלב את השילוט עם פתרונות פרסום אחרים ולנצל את כל היתרונות של האותיות לטובת קידום מכירות בעסק.