אותיות מוארות

 
 
מעוניינים לחדש את השילוט של בית העסק שלכם? מחפשים רעיון לשילוט מודרני ולא סטנדרטי? שמעתם כבר על אותיות מוארות?
 
למידע אודות שלטי אותיות מוארות 073-7841989

מהן אותיות מוארות?

 
שלטי אותיות מוארות מורכבים הלכה למעשה מאותיות בלבד, ללא ארגז השלט שמאגד אותן. ייחודן של האותיות הללו נעוץ בכך שהן זוהרות בחושך, וכך השלט בולט למרחקים. המשקל של האותיות הללו קל ביותר, ולכן ניתן להרכיב אותן בכל מקום הנוח ללקוח:

  • הרכבה על גג בניין
  • הרכבה על קיר פנימי
  • הרכבה בחלק החיצוני של המבנה
  • ועוד
 
 

מתי לא כדאי להשתמש באותיות מוארות?

 
אם חברה או בית עסק מעוניינים להוסיף את הלוגו הייחודי שלהם על גבי השלט, אז המוצר המתאים להם יותר הינו שלט מואר המצויד בארגז, ולא אותיות מוארות, שכן בסוג זה של שילוט אין אפשרות להוסיף לוגו שאינו אות.
 

אותיות מוארות מתאימות במיוחד עבור חברות שהלוגו שלהן מורכב משם בית העסק, כלומר חברות הרושמות את השם שלהן בכתב מיוחד.

 

מדוע חשוב לבחור שילוט נכון לבית עסק?

 
לשלטים יש חשיבות מכרעת ביצירת הרושם הראשוני שיוצר בית העסק. שלט נקי, חדיש, רענן וזוהר יוצר רושם של בית עסק מתקדם, הצועד ברגל אחת עם הזמן. שלט כזה מזמין אנשים להיכנס ולבדוק אילו סחורות או שירותים מספק אותו בית עסק מסתורי. מעבר לכך, האותיות המוארות בולטות מרחוק, ולכן קל יותר לאנשים לאתר את המקום.
 

אותיות מוארות בחברת שלטים ואותיות

 
חברת שלטים ואותיות מייצרת ומתקינה שלטי אותיות מוארות עבור כל סוגי הלקוחות – רשתות, בעלי חנויות, חברות בולטות, גופים ממשלתיים ועוד. אנו מייצרים את השלטים בצורה איכותית ומחומרי גלם המותאמים לשימוש. מעבר לזאת, אנו דואגים להתקנה איכותית של המוצרים שלנו, וכך לקוחותינו נהנים משלטים ברמת גימור גבוהה ביותר.
 
 
צעצוע מואר