שלטים אותיות בולטות

 
 

שלטי החוצות הכי טובים לעסק שלך

 
כל עסק גדול ואיכותי, ככל שיהיה, צריך פרסום. שלטי חוצות הם אחת משיטות הפרסום המצליחות ביותר ובאמצעותם ניתן לחשוף את העסק שלכם או המוצר שאתם רוצים לקדם, ובאמצעות אותיות בולטות ניתן להשיג שלטי פרסום איכותיים ביותר שיהיו יוצאים מהרגיל.
 

מדוע אותיות בולטות עושות את ההבדל?

 
  • כשאנו רואים מודעות שונות או פרסומות במהלך היום, אנו נוטים לסנן אותן לעתים אפילו מבלי שנרגיש זאת. כמות המידע אליה אנחנו נחשפים במשך היום היא עצומה. אמנם, כאשר אלמנט של אותיות בולטות נכנס לתמונה, החשיפה מתבצעת בצורה רחבה וברורה יותר, ומושכת את תשומת לבם של הנחשפים אליה.
  • אותיות בולטות יכולות להגיע במגוון רחב של גדלים, החל משלטים קטנים יחסית שנועדו למתג את שם העסק או שם החברה וכלה אותיות בולטות ענקיות. האותיות הבולטות מביאות להצלחה רבה בקרב בתי העסק אשר מבקשים לשווק את עצמם באופן ייחודי ושונה.

 
אותיות בולטות
 

כיצד יוצרים שלטי אותיות בולטות?

 
בכדי ליצור אותיות בולטות איכותיות יש צורך בחיתוך מדויק ועבודה עם חומרים מתאימים וכאשר בוחרים את סוג החומר איתו עובדים יש צורך להתאים את העיצוב שרוצים. כך למשל ניתן למצוא את הפלסטיק, PVC, וגם אפוקסי כחומרים שיכולים להיות בתנאים חיצוניים לאורך זמן בלי תנאי מזג אוויר יגרמו להם לנזק משמעותי כאשר בחלק מהמקומות דווקא אותיות בולטות מעץ יהיו אידיאליות יותר.

 

אותיות בתל מימד גם בצבעים זוהרים

 
בעלי עסקים אשר מעוניינים באותיות בולטות המושכות ביותר ינטו לבחור באותיות תלת מימד זוהרות בחושך. כשמפרסמים דבר מה בשלט פרסום, זוהי דרך נהדרת ומיוחדת לשווק את המותג.

שימו לב- כאשר אתם ניגשים לרכוש אותיות בולטות- חשוב לבדוק האם החברה שעושה עבורכם הבודה והעיצוב עונה על כל הדרישות שלכם ומבינה את כיוון המחשבה הפרסומית שלכם, ואף יכולה לתרום ולייעץ בייצור המוצר, בכדי לשווק אתכם בדיוק כפי שאתם רוצים!

 
אנו בשלטים ואותיות מתמחים בעיצוב שילוט אותיות בולטות המותאם לבקשת הלקוח, תוך דיוק ואיכות המוצר!

התקשרו עוד היום 073-7841989 ונשמח לעמוד לשירותכם!